VIP doplňky  >  Kosmetická zrcátka  >  série SENSOR  >  SENSOR WALL luxusní kosmetické zrcátko s Tru-lux LED osvětlením,nerez (ST3003)

SENSOR WALL luxusní kosmetické zrcátko s Tru-lux LED osvětlením,nerez (ST3003)

SENSOR WALL luxusní kosmetické zrcátko s Tru-lux LED osvětlením,nerez (ST3003)

Kód: ST3003
Popis: Kosmetické zrcátko s osvětlením SENSOR WALL značky Simplehuman, s patentovaným Tru-lux LED osvětlení se jednoduše aktivuje senzorem pohybu.
Zrcadlo 5x dokonale zvětší odraz vaší tváře.
Napájení pomocí kabelu ze sítě (ze zadní části úchytu).

Tru-lux osvětlení
Vlivem špatného osvětlění se může stát, že vás i na oko dobře nanesený makeup na denním světle zklame. Se zrcátky Simplehuman se toho obávat nemusíte. Tru-lux systém osvětlení dokáže přesně napodobit denní světlo.

Většina světel v kosmetických zrcátkách neobsahuje, na rozdíl od Tru-lux systému, celé spektrum barev. Proto je nemožné, aby přesně kopírovala odraz na denním světle. To dokáží pouze zrcátka Simplehuman s Tlu-lux osvětlením.

Maximální nastavitelnost
Zrcátko si můžete libovolně vysunout (pomocí teleskopické raménka až o 4,5cm) a následně ho upravit do mnoha úhlů pro váš absolutní komfort. Používat ho tak mohou různě vysocí lidé v jedné domácnosti.

5xZOOM
Plocha zrcadla zvětší váš obličej 5x. Na rozdíl od modelů s vícenásobným zvětšením uvidíte celou svou tvář najednou - i se všemi jejími detaily. Je proto nejlepší volbou pro účely každodenního nanášení makeupu. V kombinaci s jasným světlem vám neunikne jediná chybička.

Senzorové zapnutí
K zrcátku se stačí lehce naklonit a senzor aktivuje rozsvícení.
Materiál: Nerezová ocel
Barva: NEREZ
Výrobce: Simplehuman
Cena vč. DPH: 4990.00 Kč / ks
Dostupnost: Na objednávku
  Počet: ks 

DALŠÍ NÁHLEDY PRODUKTU


SENSOR WALL luxusní kosmetické zrcátko s Tru-lux LED osvětlením,nerez (ST3003) SENSOR WALL luxusní kosmetické zrcátko s Tru-lux LED osvětlením,nerez (ST3003) SENSOR WALL luxusní kosmetické zrcátko s Tru-lux LED osvětlením,nerez (ST3003) SENSOR WALL luxusní kosmetické zrcátko s Tru-lux LED osvětlením,nerez (ST3003) SENSOR WALL luxusní kosmetické zrcátko s Tru-lux LED osvětlením,nerez (ST3003)

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


  Máte nějaký dotaz k tomuto výrobku?
Jméno a příjmení: *
Telefon:
E-mailová adresa: *
Dotaz: *
  Přečtěte si, jak zpracováváme osobní údaje.
Opiště kontrolní kód: *  
 


DALŠÍ ZBOŽÍ ZE STEJNÉ KATEGORIE